DM 2017

Fredag 17 februari

18.00 Herrar, grupp C Ljusdals IF–Tallåsens IF

Lördag 18 februari

10.00 Herrar, grupp F Hudiksvalls SK–IFK Bergvik

12.00 Damer, grupp C Järvsö BK–Tallåsens IF

Söndag 19 februari

10.00 Herrar, grupp G Föne IK–IFK Söderhamn

12.00 Damer, grupp B Kilafors IF–Ljusne AIK

14.00 Herrar, grupp C Kilafors IF–Edsbyns IF

16.00 Herrar, grupp E Ilsbo SK–Forsa IF

18.00 Herrar, grupp E Marma IF–Stugsunds IK

Fredag 24 februari

19.00 Herrar, grupp A Hudiksvalls FF–Bollnäs GIF

21.00 Herrar, grupp B Iggesunds IK–Strands IF

Lördag 25 februari

12.00 Herrar, grupp D Enångers IK–Delsbo IF

17.00 Herrar, grupp E Forsa IF–Marma IF

19.00 Herrar, grupp E Stugsunds IK–Ilsbo SK

Söndag 26 februari

17.00 Damer, grupp A Iggesunds IK–Edsbyns IF

19.00 Herrar, grupp C Edsbyns IF–Ljusdals IF

Lördag 4 mars

11.00 Damer, grupp B Föne IK–Kilafors IF

13.00 Herrar, grupp A Bollnäs GIF–Söderhamns FF

15.00 Herrar, grupp B Strands IF–Ljusne AIK

17.00 Herrar, grupp G Rengsjö SK–Föne IK

Söndag 5 mars

11.00 Herrar, grupp C Tallåsens IF–Kilafors IF

13.00 Damer, grupp C Tallåsens IF–Näsvikens IK

15.00 Herrar, grupp F IFK Bergvik–Näsvikens IK

17.00 Damer, grupp A Edsbyns IF–IF Team Hudik

Fredag 10 mars

19.15 Herrar, grupp F Näsvikens IK–Hudiksvalls SK

21.15 Damer, grupp C Näsvikens IK–Järvsö BK

Lördag 11 mars

11.00 Herrar, grupp E Ilsbo SK–Marma IF

13.00 Herrar, grupp E Forsa IF–Stugsunds IK

17.00 Damer, grupp A Iggesunds IK–IF Team Hudik

Söndag 12 mars

14.00 Herrar, grupp D Delsbo IF–Norrala IF

16.00 Herrar, grupp G IFK Söderhamn–Rengsjö SK

18.00 Damer, grupp B Ljusne AIK–Föne IK

Fredag 17 mars

19.00 Herrar, grupp D Norrala IF–Enångers IK

Lördag 18 mars

19.00 Herrar, grupp C Ljusdals IF–Kilafors IF

21.00 Herrar, grupp C Edsbyns IF–Tallåsens IF

Söndag 19 mars

15.00 Herrar, grupp B Ljusne AIK–Iggesunds IK

17.00 Herrar, grupp A Söderhamns FF–Hudiksvalls FF

19.00 Herrar, kval 1:an grupp F–1:an grupp G

Lördag 25 mars

11.00 Damer, kvartsfinal

13.00 Damer, kvartsfinal

17.00 Damer, kvartsfinal

19.00 Damer, kvartsfinal

Söndag 26 mars

11.00 Herrar, kvartsfinal

13.00 Herrar, kvartsfinal

15.00 Herrar, kvartsfinal

17.00 Herrar, kvartsfinal

Söndag 2 april

10.00 Damer, semifinal

12.00 Damer, semifinal

16.00 Herrar, semifinal

18.00 Herrar, semifinal

Lördag 8 april

13.00 Damer, final

Kommentarer är stängda